Nemzetközi szinten jegyzett triatlonos, ironman specialista.

Hétszeres ironman magyar bajnok, az Arizona Ironman és az olaszországi ElbaMan győztese.

Kilencszeres ironman bajnok.

Következő verseny:
IRONMAN MAR DEL PLATA, Argentina
03
2017.12

Blogrss

« első ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 »

Visszaszámlálás

2009.07.10.

Péntek.

Az elmúlt néhány nap képekben

2009.07.07.

Az előző hét elég mozgalmasra sikerült. Így legalább jobban megismertük a környéket. Bár az ironman a Quelle Challenge Roth nevet viseli, valójában csak egyedül a cél van a városban. A rajt és a pálya többi része a környező kis "falvakban" található.

Roth-i előzetes

2009.07.01.

Hat nappal ezelőtt érkeztünk meg Amberg-be, ahol Luca ismerősei láttak minket vendégül pár napra.

Rothsee-Triathlon-Festival

2009.06.28.

Major József az olimpiai távú triatlon versenyen Thomas Hellriegel mögött a 2. helyen ért célba.

Edzés, edzés, edzés 2.

2009.06.21.

Igen, tudom, hogy nem szerda van. Kis csúszásban vagyok. Mielőtt azonban folytatnám, válaszolok a kérdésekre, felvetésekre.

Edzés, edzés, edzés

2009.06.15.

A cím jól jelzi, hogy mivel tengetem napjaim mostanában. Többnyire ezért is hagyagoltam a blogírást, amiért elnézést kérek. Tudom, hogy vannak rendszeres látogatók, akik ilyenkor is várják a híreket, amikor nincsenek versenyek, eredmények és beszámolók.

Pár gondolat St. Pöltenből

2009.05.25.

A tegnapi reggel is szokásosan indult, korai kelés, reggeli és nyugodt készülődés után irány a depó...

Megérkeztünk Sankt Pölten-be

2009.05.23.

Iszonyatosan telik az idő. Nemrég még azzal takaróztam, hogy nem számít az orfűi eredmény (bár meglehetősen jól sikerült), mivel csak edzésnek szánom a st. pölteni versenyre. Most pedig már itt a helyszínen, a szálláson készülgetek a holnapi megmérettetésre.

Országúti vs. időfutam

2009.05.17.

"Már többször írtam, de most is ezt tapasztaltam, hogy hiába van egy nagyon könnyű és jól beállított országúti járgány az ember alatt, teljesen más érzés egy „igazi” időfutam gép."

Extreme duatlon Orfűn

2009.05.10.

"...mivel az utóbbi időszakban elég sokat tartózkodtam meleg klímájú helyeken, így ami másnak elviselhetetlen hőség volt, azt én élveztem."

Újra itthon…

2009.05.02.

A kínai ironman után nem sok idő volt pihengetni a helyszínen, mivel a záró ceremóniát és a pakolást követően már utaztunk is haza. Nem volt zökkenőmentes, de az előző két hétben történtekhez képest sima utunk volt.

2009.04.20.

A verseny reggelén 3 óra 15 perckor pattantam ki az ágyból és irány az étterem, ahol a versenyzők miatt korán nyitottak. Bár nem volt tolongás ebben a korai órában, azért elég sokan gondolták úgy, hogy időben kell reggelizni. Csak éppen annyit ettem amennyi jólesett, még egyszer átgondoltam, hogy mindent bepakoltam-e és az első busszal bementem a versenyközpontba, ami a hoteltől 8 km-re volt.

A verseny napja 3:20

2009.04.19.

Az időjárás: Haikou, CI (Airport)  Clear 26 °C Derült Páratartalom: 89% Harmatpont: 24 °C Szél:: 7 km/ó / 2.0 m/s from the délkeleti Légnyomás: 1003 hPa (esik) Látótávolság: - Elevation: 15 m

Tegnap ismét eltűnt egy hosszabb blogbejegyzés, valahogy úgy mint a biciklim, ami elindult Phoenix-ből, de Kínába soha nem érkezett meg. Így legalább vezető hír lettem! Itt elolvashatjátok a történetemet, egyenlőre angolul.

Néhány kép Kínáról

2009.04.16.

Úgy tűnik talán sikerül pár képet feltölteni, csak sok türelem kell hozzá. Íme az utóbbi napok eseményei képekben.

Beharangozó(k) a versenyről

2009.04.15.

Egyre több versenyző érkezik nap, mint nap, ez is azt jelzi, hogy már csak néhány nap van a versenyig.

Már csak pár nap

2009.04.14.

Írtam egy hosszú bejegyzést, de eltűnt az éterben. Sajnos az internet nem működik tökéletesen, ennek eredményeképpen képet sem tudunk feltölteni. A blog bejegyzést holnap pótolom.