Nemzetközi szinten jegyzett triatlonos, ironman specialista.

Hétszeres ironman magyar bajnok, az Arizona Ironman és az olaszországi ElbaMan győztese.

2014.04.07.

Harmadik alkalommal indultam az Ironman 70.3 Texas versenyen Galvestonban. Az eddigi évektől eltérően most hűvösebb és esős versenyben volt részünk.

Az úszás elfogadhatóan sikerült. A sötétben való rajt és elég erős hullámzás ellenére egy nagy bolyban fejeztem be az első számot. A kerékpározáson végig jól éreztem magam. Szisztematikusan frissítettem (Ignite Naturals termékeivel) és 2 óra 6 perces idővel sikerült feljönnöm a Top 10-be.

A vizes pályán a technikás részeket túl óvatosra vettem, ezért kicsit elmaradtam a legjobb időktől. Két hete tekerem az új SwiftCarbon N-GEN bringát, de azt kell mondanom, hogy a Shimano Di2, ISM, 3T kiegészítőkkel nagyon egyben van a járgány. A futás első felében versenyben voltam, de sajnos az utolsó 4 mérföldre elfáradtam és nagyon belassultam.

Úgy gondolom, hogy egy jó állapotfelmérés volt ez a verseny és biztos vagyok benne, hogy a Texas Ironman versenyen már fel tudom venni a versenyt a legjobbakkal.

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkolást! Hamarosan találkozunk Magyarországon, a Keszthely Triathlonon!